Szukamy baterii do umywalki

Jaką wybrać baterie do umywalki czy kuchni? Wybór nie należy do prostych a oprócz walorów estetycznych warto zastanowić się nad przeznaczeniem urządzenia. W dzisiejszych czasach, jeśli nie aranżujemy łazienki czy kuchnie w stylu starym stylu powinniśmy wybrać baterie jednouchwytową grohe chiara dzięki czemu możemy jednym ruchem zmienić temperaturę, strumień, ale także zaoszczędzić ponad połowę wody.

Kolejnym rodzajem są baterie umywalkowe bez uchwytów wyposażone w czujnik ruchu, po wykryciu przez czujnik znajdujący się na wylewce naszych rąk uruchamia strumień wody albo baterie samo zamykające się, które uruchamiany wciskając przycisk, po czym uruchamia się strumień wody na określony czas np. 10 sekund.

Takie rozwiązanie na pewno spodoba się zainteresowanym w aranżacji nowoczesnej. Baterie możemy również podzielić na sposób montażu; na umywalce, na ścianie lub niezależnie np. obok umywalki. Należy pamiętać ze wylewka musi być dobrana pod konkretny model zlewu, jeśli nie kran może znajdować się zbyt nisko umywalki.