Płytki łazienkowe nowoczesne czy klasyczne?

Wybór stylu, w którym będzie urządzona nasza łazienka to niełatwa decyzja. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji cały wachlarz różnorodnych możliwości. Nawet bez pomocy profesjonalnego projektanta można z łatwością stworzyć wnętrze niczym z katalogu. Ważne tylko, aby zachować konsekwencję i urządzać całe mieszkanie w jednorodnym stylu.

Należy zatem odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka stylistyka najbardziej odpowiada naszym upodobaniom. Zwykle wahamy się między klasyką i nowoczesnością. I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Trudno jednoznacznie zdecydować, które jest lepsze. Ważne, żebyśmy sami dobrze się w nim czuli. Decydując się na płytki łazienkowe nowoczesne, uzyskamy odważne wnętrze. Z pewnością będzie zwracało uwagę wszystkich naszych gości.

 

Klasyka to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie. Sprawdzi się w przypadku osób o spokojniejszym temperamencie, które nie chcą zbytnio ryzykować i szaleć z odważnymi aranżacjami. Łazienka w tym stylu będzie idealna do relaksu i wypoczynku.